Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

США передасть броньовані автівки слідчим Харківщини

Фото: Сергій Болвінов
Службові автівки постраждали через численні російські обстріли.

Незабаром до регіону відправлять броньовані автівки для слідчих.

Сполучені штати Америки допомагають поліцейським Харківщини. Зокрема, вони надали 12 службових машин. Ними користуються слідчі, які служать у місті Куп'янськ, селищах Борова, Золочів, селі Липці, містах Дергачі та Балаклія, а також на території Чугуївщини.

Як зазначив начальник Слідчого управління Головного управління Нацполіції у Харківській області Сергій Болвінов, російські окупанти прицільно б'ють по поліції, яка працює на цих територіях. Через обстріли пошкоджені, зокрема службові автомобілі. Відновити автопарк допомагають партнери із США. Поліцейським Харківщини потрібні не лише звичайні автівки, а й броньовані, оскільки вони зможуть захистити їх від російських обстрілів. Незабаром такі мають надійти до регіону.

"Ми вже втратили істотну кількість автомобілів через ці атаки — нині автопарк поповнюють партнери з США, щоби наші слідчі могли виїжджати на місця обстрілів і документувати воєнні злочини росіян. Дванадцять автомобілів — це міцне підсилення. І це лише невелика частина допомоги від американських партнерів. Та враховуючи те, наскільки часто росіяни обстрілюють область, ми чекаємо також і на броньовані машини. Бо така техніка — це життя та безпека наших працівників. Найближчим часом плануємо отримати і броню від Сполучених штатів", — розповів Болвінов.

Як писав KHARKIV Today, німецький пожежник пригнав автівку харківським рятувальникам. Нільс Таль допомагає українським колегам від початку повномасштабної війни.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.