Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківські дорожники розчистили понад 170 км пошкоджених шляхів

Фото: САД у Харківській області 
На розмінованих шляхах відновлюють проїзд.

Зруйноване покриття відновлюють на Київській трасі. 

Від наслідків бойових дій у Харківській області розчистили понад 170 кілометрів доріг державного значення. Вчора, 26 вересня, до робіт залучали 37 одиниць спецтехніки та 95 робітників. Про це повідомили у Службі автомобільних доріг Харківської області. 

На трасі М-03 Київ — Харків дорожники ліквідовували руйнування покриття асфальтогранулятом, займалися земляними роботами та демонтажем зруйнованого мосту. На дорозі М-29 Харків — Красноград — Перещепине — Дніпро ремонтували пошкоджене металеве бар’єрне огородження. На трасі Р-78 Харків — Зміїв — Балаклія — Гороховатка дорожники розчищали проїзну частину, механічно очищали покриття та вивозили сторонні предмети та залишки пошкодженої техніки. На дорозі Т-21-10 Шевченкове — Балаклія — Первомайський — Кегичівка фрезерували асфальтобетонне покриття, після чого влаштують вирівнюючий шар асфальтобетону.

Фото: САД у Харківській області
Фото: САД у Харківській області

Дорожники проводили розчищення проїзної частини на територіальних автошляхах Т-21-04 Харків — Вовчанськ — КПП "Чугунівка", Т-21-22 Ізюм — Барвінкове, Т-21-17 Дергачі — Козача Лопань — /М-20/.

Фото: САД у Харківській області

Нагадаємо, 26 вересня дорожники розпочали розчищати проїзну частину траси Т-21-04 Харків — Вовчанськ — КПП "Чугунівка", щоб з обласного центру можна було швидко і безпечно доїхати до Шестакового і Старого Салтова. 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.