Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Дорожники почали розчищати трасу на Старий Салтів

Фото: Служба автодоріг
За день дорожники розчистили 16 кілометрів автошляхів.

На деокупованих територіях прибирають сліди бойових дій.

Дорожники розпочали розчищати проїзну частину траси Т-21-04 Харків — Вовчанськ — КПП "Чугунівка". Про це повідомили в Службі автомобільних доріг у Харківській області.

"Працюємо коло Харкова, аби звідти можна було швидко і безпечно доїхати до Шестакового і Старого Салтова", — розповіли у Службі автодоріг у Харківській області.

Крім того, роботи продовжуються на трасі М-03 Київ — Харків — Довжанський. Там дорожники демонтують підірваний міст, влаштовують дорожні труби, ліквідують руйнування за допомогою асфальтогранулята (асфальтна крихта), виконують земляні роботи та прибирають проїзну частину.

Розчищення триває на проїзній частині доріг до Балаклії (Р-78 Харків — Зміїв — Балаклія — Гороховатка і Т-21-10 Шевченко — Балаклія — Первомайський — Кегичівка) та Ізюма (Т-21-22 Ізюм — Барвінкове). На трасі М-29 Харків — Красноград — Перещепине — Дніпро відремонтували металевий паркан.

"За день вдалося очистити ще 16 кілометрів доріг державного значення від слідів бойових дій. Паралельно ремонтуємо поламану дорожню інфраструктуру, пошкоджене покриття автошляхів", — розповіли у Службі автодоріг.

Як писав KHARKIV Today, в одній із громад Ізюмського району спорудили тимчасову переправу через річку на місці зруйнованого мосту. Міст розташований на автодорозі, якою пролягають важливі логістичні маршрути, необхідні для постачання до звільнених населених пунктів гуманітарної допомоги та будівельних матеріалів.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.