Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківське комунальне підприємство віддасть 10 мільйонів гривень фірмі, створеній три тижні тому

Ілюстративне фото
Фірма обіцяє прибирати сміття.

Фірма "Мастерсіті-проф" створена 20 днів тому.

Комунальне підприємство "Комплекс з вивозу побутових відходів" закупить послугу з утилізації сміття та поводження зі сміттям у фірми "Мастерсіті-Проф". Про це стало відомо із тендеру, опублікованому на сайті публічних закупівель ProZorro.

"Мастерсіті-Проф" стала переможцем аукціону. Інших учасників не було. "Мастерсіті-Проф" запропонувала за свої послугу рівно за таку суму, яку заявило комунальне підприємство — 10 570 377,36 гривні. Угода про надання послуги ще не підписана.

Замовник зазначив, що до послуги входить збирання бросового сміття, замітання навколо урн, випорожнення урн та заміна пакета для сміття.

Специфікація із зазначенням об'єму послуги не опублікована. Відомо, що фірма поставлятиме послугу з 10 січня по 30 червня 2023 року.

Згідно з даними сервісу "Oпендатабот", фірма "Мастерсіті-Проф" заснована 22 грудня 2022 року, зареєстрована у Харкові. Її директором указаний Валерій Лемента, він також є уповноваженою особою іншої фірми — "Екобуд Кепітал".

Власниця "Мастерсіті-Проф" — Катерина Дьома. Основним видом діяльності фірми вказали будівництво житлових і нежитлових будівель. Аукціон щодо послуги з утилізації сміття від КП "Комплекс з вивозу побутових відходів" став для нової фірми першим.

Як писав KHARKIV Today, комунальне підприємство "Богодухіввода" придбало два сміттєвози з боковим завантаженням за чотири мільйони гривень.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.