Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківська волонтерка Help Army отримала нагороду

Фото: Восточное оперативно-территориальное объединение Нацгвардии
Медаллю "За співпрацю" нагородили Анжелу Денисенко.

Анжела Денисенко допомагає українській армії з 2014 року.

Відома харківська волонтерка Help Army Анжела Денисенко отримала медаль "За співпрацю" від командувача Національної гвардії України, повідомили у НГУ.

"От ця нагорода швидше навіть не мені, а всім тим, заради кого ми працюємо — нашим бійцям. Без них не було б нас, волонтерів. Я сприймаю цю нагороду як визнання заслуг моїх побратимів та сестер. Це ж неймовірні люди! Вони не знають ні дня відпочинку та ні вільної хвилини, збирають пакети для наших військовослужбовців, дістають те, що, здавалося, неможливо дістати, доставляють гуманітарну допомогу, евакуювали людей, просто віддають своє серце нашим захисникам. Ми вас усіх обіймаємо та молимося за вас постійно”, — сказала Анжела Денисенко.

Анжела Денисенко — відома харківська волонтерка (волонтерська організація Help Army), викладач, організатор "Музичного батальйончика", який існує з 2014 року та побував у всіх гарячих точках Донбасу. Анжела Денисенко допомагає українській армії з літа 2014 року.

"З моменту повномасштабного вторгнення її група значно наростила обсяги допомоги українським бійцям, зокрема, гвардійцям, — зазначили у Нацгвардії. — Харківська волонтерська спільнота — одна з найпотужніших в Україні. Вона, по суті, стала повноцінним логістичним контуром Сил оборони на східному напрямку".

ан
Фото:Східне оперативно-територіальне об'єднання Нацгвардії
ан
Фото: Східне оперативно-територіальне об'єднання Нацгвардії

Як писав KHARKIV Today, Президент України Володимир Зеленський нагородив курсантів та співробітників Військового інституту танкових військ Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" орденами "За мужність" ІІІ ступеня.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.