Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківська важкоатлетка — п'ята на Олімпіаді у Токіо

Фото: Федерация тяжелой атлетики Украины
Каміла Конотоп виступила у турнірі з важкої атлетики.

Каміла Конотоп, виступила у ваговій категорії до 55 кілогам, з результатом 206 кг (94 + 112).

26 липня на Олімпіаді у Токіо харків'янка Каміла Конотоп посіла п'яте місце у змаганнях з важкої атлетики, виступивши у категорії 55 кілограмів.

Змагання традиційно складаються з двох частин: ривка і поштовху. У кожній спортсменки виконують по три спроби. Медалі розігруються за сумою двох кращих спроб — по одній з кожного раунду. У ривку Каміла Конотоп взяла вагу 91 кілограмів, 94 кілограми з другої спроби, 96 кілограм осилити не змогла. У поштовху Конотоп показала три успішних результати — 106, 110 і 112 кілограм. Сума двоборства — 206 кілограм.

Чемпіоном Олімпійських ігор-2020 у Токіо стала Хіділін Діас з Філіппін, яка встановила олімпійський рекорд з важкої атлетики — 224 кілограми.

Друге місце зайняла китайська спортсменка Ліао Квін з результатом 223 кілограмів (97 кілограмів і 126 кілограмів), третє— Зульфія Чиншанло з Казахстану, яка підняла сумарно 213 кілограмів. Обійшла харківську спортсменку Камілу Конотоп важкоатлетка Муаттар Набієва з Узбекистану з сумою двоборства 212 кілограмів (четверте місце).

камила
Каміла Конотоп після виступу на Олімпіада. Скрін: Суспільне

Як писав KHARKIV Today, від України на Олімпіаду в Токіо вирушили 158 спортсменів в 25 видах спорту, зокрема 16 — з Харкова. На Олімпійських іграх-2020 українська збірна виступає в наступних видах спорту: бадмінтон, бокс, вільна боротьба, важка атлетика, велоспорт, веслування, гімнастика, дзюдо, карате, кінний спорт, легка атлетика, плавання, плавання артистичне, стрільба з лука, стрибки у воду, на батуті, п'ятиборство, теніс, триатлон і фехтування.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.