Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківська тероборона отримала Starlink від Ілона Маска

Фото: Сергей Быстров
Тероборона має п'ять станцій супутникового інтернету.

Starlink сьогодні працює в Україні для критично важливої ​​інфраструктури – електростанцій, військових баз, промислових підприємств.

На 25-й день російської війни харківська територіальна оборона отримала п'ять станцій супутникового інтернету Starlink. Про це повідомив Сергій Бистров.

"І окрема подяка команді Михайла Федорова [міністр цифрової трансформації - ред.], який передав для оборони міста на прохання Євгена [Євген Чичваркін, російський підприємець - ред.] ці п'ять старлінків! Це просто неймовірний подарунок, в який досі повірити важко! Дякую, рідна Тетяна Бедняк [волонтер — ред.], за швидку доставку всіх девайсів до Харкова!", — написав Бистров на своїй сторінці Facebook.

старлинк
Фото: Сергій Бистров

Зазначимо, Starlink - це глобальна супутникова система для доступу в інтернет у важкодоступних куточках Землі. Starlink працює в Україні під час війни для критично важливої ​​інфраструктури – електростанцій, військових баз, промислових підприємств, медичних закладів.

Як повідомили у Центрі протидії дезінформації при Раді національної безпеки та оборони України, для підключення до Starlink потрібно спочатку залишити відповідну заявку на сайті компанії. Заявки розглядають послідовно, після оплати надсилають коробку поштою. Підключення до Starlink — платне. Комплект для встановлення інтернету коштує 500 доларів, щомісячна плата за інтернет складає 100 доларів.

"У комплект Starlink входить Wi-Fi-маршрутизатор, термінал для прийому сигналу, кабелі та кріплення. Після з'єднання за схемою потрібно встановити додаток Starlink на смартфон через Google Play або AppStore. У додатку слідкуйте за підказками", — зазначили в Центрі протидії дезінформації.

Як писав KHARKIV Today, 15 березня Харківський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф отримав глобальну супутникову систему Starlink від компанії SpaceX, яка забезпечує роботу високошвидкісного інтернету через супутниковий зв'язок. Систему встановили у технічному відділі Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.