Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

01 березня, 2021 - 12:15

Харківська "слуга народу" за подаровані гроші купила квартиру в столиці

Гроші для покупки квартири Вікторії Алєксєйчук подарували.

Вікторія Алєксєйчук купила квартиру в Києві майже за 1,5 мільйона гривень.

28 лютого голова фракції "Слуга Народу" в Харківській міськраді Вікторія Алєксєйчук подала щорічну декларацію.

Членом родини депутатка міськради вказала дочку, хоча на її сторінці в Facebook значиться, що вона перебуває у шлюбі з 10 листопада 2020 року.

У фінансовому звіті Вікторії Алєксєйчук за минулий рік — квартира в Києві площею понад 45 квадратних метрів, куплена у вересні 2020 року за 1 490 400 гривень, дві квартири, кімната і гараж в Харкові.

Судячи з декларації, транспорту у депутатки міськради немає.

У документі Вікторія Алєксєйчук вказала, що за минулий рік вона заробила майже 34 тисячі гривень в Азово-Чорноморській інвестиційній компанії у формі товариства з обмеженою відповідальністю, ще майже 195 тисяч гривень вона отримала від фірми "Профмаркет сервіс". Також 1 490 400 гривень їй подарував Іван Доброуменко. За ці гроші депутатка купила квартиру в столиці.

Відзначимо, на сайті Центральної виборчої комісії значиться, що під час парламентських виборів в 2019 році, коли Вікторія Алєксєйчук балотувалася до Верховної Ради по 174 округу в Харкові, до її виборчого фонду зробив добровільних внесків на 1 мільйон 400 тисяч гривень підприємець Іван Доброуменко. Він був розпорядником грошей рахунку виборчого фонду та довіреною особою кандидата.

Голова фракції "Слуга Народу" в Харківській міськраді зберігає 110 тисяч гривень готівкою, ще майже 12 тисяч гривень лежать на її банківських рахунках.

Нагадаємо, Вікторія Алєксєйчук була радницею тоді ще голови Харківської ОДА Олексія Кучера, в березні 2020 року вона  балотувалася до Верховної Ради по 179 округу в Харківській області, але не пройшла. У жовтні 2020 року вона стала депутатом Харківської міськради і очолила фракцію "Слуга Народу". 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.