Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківська швидка доставила до лікарні поранених на Донбасі військових

Фото: КНП ХОР "Центр экстренной медицинской помощи и медицины катастроф" Facebook
Харківські бригади екстреної медичної допомоги беруть участь у транспортуванні поранених, потерпілих і хворих із зони ООС.

Медики побажали пораненим якнайшвидшого одужання і відновлення.

Сьогодні, 9 вересня, харківська швидка допомога доставила до медичних установ двох поранених на Донбасі військових. Про це КНП ХОР "Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" повідомляє на своїй сторінці у Facebook.

Медики повідомили, що з огляду на прикордонне розташування Харківської області з зоною проведення операції Об'єднаних сил, харківські бригади екстреної медичної допомоги беруть участь у транспортуванні поранених, потерпілих і хворих до медичних закладів регіону.

"Сьогодні бригади ЕМП 203 і 107 здійснили транспортування двох поранених військових до лікувальних установ. Бажаємо молодим чоловікам якнайшвидшого одужання і відновлення!", — написали медики.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харківська область отримала швидкі, які підходять для перевезення важких хворих на COVID-19

За інформацією пресцентру ООС, упродовж минулої доби, 8 вересня, у районі проведення операції Об'єднаних сил зафіксовано 11 порушень режиму припинення вогню з боку збройних формувань Російської Федерації.

Двоє військовослужбовців отримали осколкові поранення. Після надання першої медичної допомоги поранених транспортували до лікувального закладу. Стан їх здоров'я — середньої тяжкості.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.