Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківська поліція відкрила фронт-офіс

У поліції кажуть, що так підвищують якість послуг.

Фронт-офіс розташований у Київському районі міста.

У Харківському районному управлінні поліції №1 на вулиці Алчевських, 49 почав працювати фронт-офіс. Його головне завдання — підвищити якість надаваних послуг і зробити спілкування з населенням більш ефективним. Про це повідомили у відділі комунікацій поліції Харківської області.

"Що це таке? Це дуже зручне приміщення, куди приходять люди зі своїми скаргами, зі своїм болем. Ми зробили цей простір дуже зручним. У відкритому доступі  — облаштований ресепшн, місця для очікування, чергова частина, кімната для прийому громадян. Для дітей — зручне ігрове місце. Все це зроблено для того, щоб громадянам було комфортно взаємодіяти з поліцією. У найближчих планах —  облаштування управління камерами відеоспостереження у рамках проєкту "Custody Records" для забезпечення дотримання прав громадян. Тому працюємо далі", — повідомив начальник ГУ Нацполіції у Харківській області Станіслав Перлін

.

фронт-офис

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Поліція розшукала хулігана, який пошкодив фігуру школяра

У поліції кажуть, що оновлений фронт-офіс наближений до європейських стандартів і дозволяє ефективно комунікувати з громадянами, оперативно реагувати на їхні заяви і повідомлення. Тепер зареєструвати звернення до поліції, отримати інформацію у кримінальному провадженні, залишити відгук про роботу співробітників управління можна швидко і комфортно.

Раніше KHARKIV Today писав, що поліцію у Харківській області очолив директор Харківського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України Станіслав Перлін. 1 вересня нового керівника харківської поліції представив колективу голова Національної поліції України Ігор Клименко.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.