Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківська облрада відпустила депутатку від партії Світличної

Фото: Instagram/Нина Сильченко
1
Ніна Сільченко достроково склала депутатські повноваження.

Депутати Харківської обласної ради підтримали заяву колеги від "Блоку Світличної "Разом" Ніни Сільченко про складання депутатських повноважень.

Відповідне рішення ухвалили 12 травня на черговій сесії Харківської облради.

""За" проголосували 89 депутатів: 77 в системі, 12 в чаті. Ніна Василівна за дане питання не голосувала", — повідомила про результати голосування під час засідання сесії голова Харківської облради Тетяна Єгорова-Луценко.

Як писав KHARKIV Today, до виконавчого апарату Харківської обласної ради надійшла заява від депутата обласної ради Ніни Сільченко від партії "Блок Світличної "Разом" про складання депутатських повноважень. 

Як повідомляє видання "Думка", Ніна Сільченко написала заяву про складання мандату через необхідність лікування. 

"Це пов'язано з необхідністю тривалого лікування Ніни Василівни, пов'язаного з можливим виїздом за кордон, тому поки що вона не зможе працювати. Оскільки в нашій партії декларується принцип щоденної роботи, то ми підтримали її в бажанні залишити депутатство. При цьому вона залишається членом нашої команди й у перспективі", — прокоментував голова фракцій "Блок Світличної "Разом" Валерій Пітько рішення Сільченко. 

Рішення Харківської облради буде направлене до Харківської обласної територіальної виборчої комісії. Контроль за виконанням рішення покладений на постійну комісію обласної ради з питань антикорупційної та регуляторної політики, законності, боротьби зі злочинністю, регламенту та місцевого самоврядування.

Нагадаємо, Ніна Сільченко брала участь у місцевих виборах 2020 року від партії "Блок Світличної "Разом" та хотіла обратися до Харківської обласної ради, однак не пройшла. Вона стала депутаткою облради 21 грудня 2021 року, коли на сесії ухвалили рішення про виключення із фракції "Блок Світличної "Разом" Вікторії Белявцевої, керівниці апарату Олега Синєгубова.

Ніні Сільченко 66 років. Вона очолювала фірму "Міськкоопторг". Дочка Ніни Сільченко, Катерина Сільченко — дизайнерка і засновниця бренду the COAT by Katya Silchenko.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.