Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківська облрада працює у штатному режимі. Артур Товмасян розповів про обшуки

Скрин: Артур Товмасян / Facebook
Минулого тижня в облраді пройшли обшуки.

Слідство у справі про хабарі не заважає роботі облради.

Харківська обласна рада працює у штатному режимі. Про це повідомив голова Харківської облради Артур Товмасян.

"Хочу проінформувати, що Харківська обласна рада працює у звичному режимі. Я на робочому місці. Всі повідомлення у засобах масової інформації та різних Telegram-каналах, які продовжують поширюватися щодо мого затримання, не відповідають дійсності", — пояснив Товмасян.

Керівників комунальних підприємств Товмасян заспокоїв: достроково припиняти контракти з ними ніхто не буде, це рішення приймають на сесії облради.

Голова облради заявив, що під час обшуків перешкод детективам ніхто не чинив, від слідства очікує справедливого рішення.

"Підкреслюю, що виступаю за справедливі рішення. Якщо затримані особи винні, то повинні нести відповідне покарання. Дякую співробітникам правоохоронних органів за оперативну роботу. Упевнений, що розслідування буде об'єктивним і неупередженим", — зазначив Товмасян.

Як писав KHARKIV Today, 22 липня Національне антикорупційне бюро і Спеціалізована антикорупційна прокуратура викрила заступник голови Харківської облради і його спільника — адвоката під час отримання 1 мільйона 50 тисяч гривень хабара. За даними слідства, хабар вимагали від директора комунального підприємства за те, щоб той залишився на посаді.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.