Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківська облрада хоче позбавити почесного звання ректора Московського університету

Голова Харківської облради виступила із пропозицією позбавити звання Віктора Садовничого.

Ректор МДУ, уродженець Лозовського району Харківської області, підтримує війну в Україні.

Голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко ініціює позбавлення звання почесного громадянина Харківської області ректора Московського державного університету ім. М. В. Ломоносова Віктора Садовничого. Відповідне звернення з пропозицією щодо скасування рішення про присвоєння звання ректору голова облради направила депутатам.

"Він "за" війну росії проти України. Більше того, збирав підписи керівників російських вишів на підтримку військових дій на території нашої держави. свою Батьківщину", - зауважила Тетяна Єгорова-Луценко.

обр
Документ: Тетяна Єгорова-Луценко

У зверненні до депутатів сказано, що Харківська обласна рада присвоїла звання "Почесний громадянин Харківської області" Віктору Садовничому рішенням від 14 квітня 2010 року, проте з огляду на те, що він є представником країни-агресора, яка вторглася 24 лютого в Україну, пропонується скасувати відповідне рішення. 

"Зважаючи на те, що Садовничий В. А. є представником країни-агресора, вношу пропозицію розглянути проект рішення обласної ради "Про скасування рішення від 14 квітня 2010 року №1669-V у частині, що стосується присвоєння звання "Почесний громадянин Харківської області Сєдовничому В. А.", - сказано у зверненні.

Нагадаємо, Віктору Садовничому - 82 роки, він уродженець села Краснопавлівка Лозівського району. Він також довірена особа Путіна.

Як писав KHARKIV Today, депутати Лозівської райради позбавили звання почесного громадянина району ректора МДУ Віктора Садовничого. Винести на сесію питання про позбавлення звання Садовничого вимагали мешканці Краснопавлівки.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.