Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківська область знаходиться на порозі "жовтої" зони — заступник голови ХОДА

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Рішення про перехід спочатку приймають на державному рівні, потім на місцевому.

Наступного тижня Харківська область, як і всі регіони України, може перейти до "жовтої" зони епіднебезпеки.

На 16 вересня у Харківській області перевищені два карантинних показники. Про це повідомив заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Михайло Черняк.

"Ми вже на порозі. За двома показниками ми вже обігнали. Ми чекаємо наступного тижня, що буде відповідне рішення на державному рівні. Ми, безумовно, проведемо нашу комісію і всі ці обмеження вступлять у законну силу. На сьогоднішній день область і держава залишаються у "зеленій" зоні", —  сказав Черняк.

Відзначимо, згідно з даними Міністерства охорони здоров'я України, на сьогоднішній день у Харківській області перевищено один карантинний показник —  рівень захворюваності. При нормі менше 75 на 100 тисяч населення рівень захворюваності становить 127. Інші показники —  коефіцієнт виявлення випадків інфікування, охоплення тестуванням, рівень госпіталізацій, динаміка рівня госпіталізацій і завантаженість ліжок з киснем —  у нормі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На самоізоляцію відправили учнів однієї зі шкіл Харківської області

Як писав KHARKIV Today, заступник міністра охорони здоров'я Олександр Комаріда прогнозував "жовту" зону епіднебезпеки у всій Україні ще з понеділка 13 вересня.

Нагадаємо, 13 вересня Кабінет Міністрів України прийняв зміни до постанови №1236, встановивши нові карантинні обмеження. Згідно з документом, вводяться "зелені" і "жовті" COVID-сертифікати, які дозволять працювати закладам у різних зонах епіднебезпеки без обмежень.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.