Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківська область за крок від "червоної" зони

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Коефіцієнт виявлення випадків інфікування в регіоні перевищено два дні поспіль.

Якщо завтра в Харківській області буде перевищено один показник для визначення регіонів зі значним поширенням коронавірусу, вона буде відповідати "червоному" рівню епідемічної небезпеки.

Станом на 7 квітня в Харківській області два дні поспіль перевищено коефіцієнт виявлення випадків інфікування і три дні поспіль — рівень госпіталізацій. Це стало відомо з оновлених даних Міністерства охорони здоров'я.

Згідно з даними МОЗ, три останні дні коефіцієнт виявлення випадків коронавірусу становив 20; 20,5 і 20,4% при тому, що норма становить менше або дорівнює 20%. Виходить за норму і рівень госпіталізацій: 74,1; 74,2 і 77 на 100 тисяч населення (має бути менше або дорівнює 60 на 100 тисяч населення).

Відсоток від епідпорогу залишається на рівні 122,2. Водночас, динаміка госпіталізацій за норму (менше або дорівнює 50%) не виходить і становить 6% на 6 квітня.

Як писав KHARKIV Today, заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Михайло Черняк спрогнозував "червону" зону Харківській області через два дні. За його словами, за показниками регіон відповідав "червоному" рівню епіднебезпеки ще вчора, 6 квітня.

Нагадаємо, за на 7 квітня в Харківській області померли від коронавірусу 2108 жителів, зокрема 28 — за останню добу. З початку пандемії на коронавірус захворіли 111 826 жителів регіону (1017 — за добу). Харківська область тримається в лідерах за кількістю нових хворих шостий день поспіль.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.