Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківська область втрималася в "жовтій" зоні карантину. Це не на довго?

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Міністерство охорони здоров'я оновило зонування регіонів.

За день до "помаранчевої" зони потрапили шість областей, Харківська поки залишається в "жовтій". Водночас рівень госпіталізацій хворих коронавірусом досяг 54,1% при нормі менше або дорівнює 60%.

Станом на 17 березня в Україні знаходяться в "жовтій" зоні епідемічної небезпеки чотири області — Дніпропетровська, Кіровоградська, Рівненська і Харківська. Решта шістнадцять перейшли до "помаранчевої" зони. Оновлені показники для визначення регіонів зі значним поширенням коронавірусу опублікували на сайті Міністерства охорони здоров'я України.

У "червоній" зоні епіднебезпеки знаходяться чотири області — Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська і Чернівецька.

У Харківській області станом на 16 березня відсоток досягнення епідпорогу становив 80,3%. Коефіцієнт виявлення випадків інфікування з 14 по 16 березня коливався від 14,7 до 15,2% при нормі менше або дорівнює 20%.

Охоплення тестуванням повинно бути більше або дорівнює 300 на 100 тисяч населення, в Харківській області він становив за три дні 886, 967 і 1119.

Рівень госпіталізації — від 47,3% до 54,1% при нормі менше або дорівнює 60% на 100 тисяч населення. Динаміка рівня госпіталізацій в Харківській області — від 4,9 до 31,1%, тоді як норма повинна бути менше 50%. Ліжка з киснем завантажені на 31,6% (норма — менше або дорівнює 65%).

 

Таблица: Министерство охраны здоровья

Таблиця: Міністерство охорони здоров'я

Відзначимо, раніше міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що уряд буде розглядати можливість введення жорсткого карантину, якщо більше 50-70% областей виявляться в "червоній" зоні.

Як писав KHARKIV Today, 17 лютого Кабінет міністрів України прийняв постанову про введення в Україні адаптивного карантину. Карантин в Україні продовжили до 30 квітня 2021 року.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.