Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківська область — у "жовтій" зоні карантину

Фото: KHARKIV Today
Водночас два карантинні показники перевищують норму.

Вперше за два місяці на Харківщині карантинні показники відповідають "жовтому" рівню.

28 листопада у таблиці Міністерства охорони здоров'я України щодо визначення рівнів епідемічної небезпеки Харківську область віднесли до "жовтої" зони. Окрім Харківської області, "жовтий" рівень встановлено у Закарпатській, Кіровоградській, Тернопільській та Чернівецькій областях. Дані опубліковані на сайті МОЗ.

У "помаранчевій" зоні знаходиться лише Полтавська область, решта — у "червоній".

Зазначимо, ще вчора Харківська область перебувала у "помаранчевій" зоні. Незважаючи на переведення у "жовту" зону, карантинні критерії залишаються перевищеними. За норми 75 на 100 тисяч населення рівень захворюваності становить 296 (перевищення – у 3,9 раза).

Також не відповідає нормі рівень госпіталізацій. Перевищення норми за цим показником фіксували 25 і 26 листопада — 61,8 та 62,3 на 100 тисяч населення (норма  менше або дорівнює 60). 27 листопада показник залишався у межах норми (59,9).

Інші критерії — коефіцієнт виявлення випадків інфікування, охоплення тестуванням, динаміка рівня госпіталізацій та завантаженість ліжок із киснем — за межі норми не виходять.

Як писав KHARKIV Today, уся Україна перейшла у "жовту" зону епіднебезпеки 23 вересня. 10 жовтня у Харківській області встановили "помаранчевий рівень епіднебезпеки. Перехід Харківської області до "червоної" зони прогнозували кілька тижнів поспіль, проте регіон залишався у "помаранчевій".

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.