Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

04 березня, 2021 - 15:12

Харківська область — у п'ятірці антилідерів за кількістю прищеплених від коронавірусу

Фото: ХОГА
Протягом першого тижня вакцинувались 230 жителів Харківської області.

Харківська, Вінницька, Сумська, Івано-Франківська та Закарпатська області — наприкінці списку.

Станом на ранок 4 березня в Харківській області вакцинували 230 осіб, з них 60 — за останню добу. У Вінницькій області встигли прищепити аналогічну кількість медиків. Решта антилідерів розташувалися так: Сумська (220), Івано-Франківська (193) та Закарпатська (164) області. Відповідні дані опубліковані на сайті Міністерства охорони здоров'я "Вакцина від COVID-19".

Трохи більше, ніж в Харківській області, вакцинували в Запорізькій — 237, Чернівецькій — 244, Чернігівській — 289 і Хмельницькій — 268 чоловік.

Лідером за кількістю щеплень від коронавірусу стала Донецька область — 840 щеплених. Далі йде Дніпропетровська область, де прищепили 830 жителів. У шістку лідерів увійшли Черкаська, Тернопільська, Київська та Миколаївська області (від 500 до 600 вакцинацій).

Упродовж минулої доби найбільше щеплень від коронавірусу зробили жителям Дніпропетровської області (350), найменше — у Закарпатській області (30).

З початку вакцинації в Україні провели 9568 щеплень від коронавірусу.

У Міністерстві охорони здоров'я нагадали, що вакцинація проходить в п'ять етапів. На першому прищеплюють медиків ковідних лікарень, бригад екстреної допомоги, співробітників лабораторій, які тестують на коронавірус, жителів і персонал будинків для літніх людей та військових на фронті. Вакцинація добровільна і безкоштовна.

Як писав KHARKIV Today, 23 лютого в аеропорту "Бориспіль" приземлився літак з першою партією вакцини від коронавірусу. Це індійська вакцина Oxford / AstraZeneca (Covishield).

Наступного дня, 24 лютого, в Україні стартувала вакцинація від коронавірусу. Першому щеплення від COVID-19 зробили лікарю-реаніматологу ковідного відділення Черкаської обласної лікарні Євгену Горенку.

У Харкові вакцинація стартувала 25 лютого. Першою щеплення зробили виконуючій обов'язки завідувача четвертим лікувально-діагностичним відділенням Харківської обласної інфекційної лікарні.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.