Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківська область отримає 300 мільйонів гривень на будівництво оборони

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Кошти виділив Кабінет Міністрів України.

Допомогу з резервного фонду держбюджету отримає Харківська обласна військова адміністрація.

4 жовтня на засіданні Кабінету Міністрів України ухвалили рішення про виділення 300 мільйонів гривень для будівництва фортифікаційних споруд у Харківській області. Про це повідомив представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук.

"Виділено Харківській облдержадміністрації (для Харківської обласної військової адміністрації) 300 мільйонів гривень з резервного фонду державного бюджету для будівництва фортифікаційних споруд", — написав Мельничук у своєму Telegram.

Зазначимо, всього вчора Кабмін виділив понад чотири мільярди гривень, найбільше коштів отримають чотири регіони України.

"Більше 4 мільярдів гривень із держбюджету Уряд уже спрямував на швидке відновлення постраждалих від війни регіонів. Найбільше на Харківщину, Київщину, Чернігівщину, Сумщину. Майже на двох тисячах об'єктів роботи завершені", — розповів прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

Як писав KHARKIV Today, голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов повідомляв, що у Харківській області будуватимуть нову систему оборони. Вона включатиме укріплення, фортифікаційні споруди, лінії оборони.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.