Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківська область отримала партію генераторів від Німеччини

Фото: ХОВА
Генератори нададуть Харкову й трьом районам області.

Генератори встановлять на об'єктах критичної інфраструктури.

Федеральне агентство з технічної допомоги Німеччини надало Харківській області дев'ять потужних генераторів. Їхня потужність складає від 440 кВт до 1000 кВт. Генератори отримають Ізюмський, Харківський, Чугуївський райони та місто Харків. Про це повідомили у Харківській обласній військовій адміністрації.

"Ми отримали надпотужні генератори, які будуть використовуватися на об'єктах критичної інфраструктури. Вони наразі є дуже потрібними для покращення ситуації в Харківській області. У разі відключення світла генератори забезпечуватимуть жителів громад необхідними послугами", — сказав директор департаменту цивільного захисту ХОВА Іван Сокол.

Серед отримувачів генераторів — транспортна філія КП "Харківські теплові мережі". 

"У нас потужне підприємство, тому потрібна велика кількість генераторів. У разі відключення електроенергії ці прилади будуть використовуватися для підключень котелень, теплових пунктів тощо", — пояснила директорка транспортної філії КП "ХТМ" Олександра Бабенко.

ген
Фото: ХОВА
ген
Фото: ХОВА

Як писав KHARKIV Today, 23 січня у Харківську область надійшли генератори від Об'єднаних Арабських Еміратів. 89 генераторів потужністю від 3 до 8 кВт розподілять між закладами охорони здоров’я області.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.