Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківська область отримала 600 мобільних будинків

Фото: "Суспільне"
Тимчасове житло передали до "пунктів незламності" та на потреби громадам.

Найбільше мобільних будинків передали Харківському району.

Європейська комісія з питань цивільного захисту та операції гуманітарної допомоги надала Харківській області 600 мобільних легкозбірних будинків. Частину з них, 200 штук, віддали під "пункти незламності", 400 будинків передали громадам. Про це повідомили у Харківській обласній військовій адміністрації.

Найбільше мобільних будинків надали Харківському району — 210. Чугуївський район отримав 80 будинків, Лозівський — 50, Ізюмський — 49, Красноградський — 36, Богодухівський — 10. Для Харкова залишили 50 мобільних будинків, 75 будинків передали Головному управлінню Держслужби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області. Решта мобільних будинків знаходяться у резерві.

Як розповіли у ХОВА, наприкінці лютого у Харківську область прийшли необхідні комплектуючі, й тепер є можливість завершити монтаж будинків.

Установлення мобільних будинків у Харківській області обговорили на зустрічі заступник голови ХОВА Михайло Харнам та представники Генерального директорату Європейської комісії з питань гуманітарної допомоги та цивільного захисту населення (ECHO).

"Такі мобільні будинки нам допомогли в різних напрямках. Ми облаштували в них "пункти незламності", встановлювали на території приватних домоволодінь, коли люди відмовлялися виїжджати, навіть якщо їхнє житло було пошкоджено. Також їх використовували при медичних закладах як допоміжні приміщення: стерилізаційні чи підсобні", — розповів Михайло Харнам.

Як писав KHARKIV Today, у січні у Циркунах збирали тимчасові модульні будинки для того, аби мешканці могли встановити їх на своїх подвір'ях. Половина місцевих мешканців втратила домівки.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.