Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківська область отримала більше 100 мільйонів гривень субвенції

21 субвенцію отримав округ Євгенія Пивоварова.

Кабінет Міністрів України розподілив 1,6 мільярда гривень на субвенції у 2021 році. Сім округів депутатів, зокрема харківського, отримали понад 20 субвенцій.

175-й округ (охоплює Люботин, Дергачівський район і частину Харківського району) харківського народного депутата Євгена Пивоварова отримав 21 субвенцію. Про це повідомили у громадянській мережі "Опора".

Як відзначили в "Опорі" більше 90% субвенцій (19 з 21) направили на розробку проєктно-кошторисної документації для капітального ремонту дитячих і спортивних майданчиків. Вартість кожної склала майже 50 тисяч гривень.

Крім округу Пивоварова, більше 20 субвенцій отримали ще шість округів: Ігоря Гузя (Волинська область) — 31 субвенція, В'ячеслава Рубльова (Волинська область) — 27, Ігоря Копитіна (Миколаївська область) — 24, Олеся Довгого (Кіровоградська область) — 23, Миколи Задорожного (Сумська область), Тараса Батенка (Львівська область) — 21.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харківська область отримає субвенцію на покупку житла ветеранам АТО/ООС

Як пояснили в "Опорі", у 2021 році Кабінет Міністрів розподілив 1 677 376 194 гривень субвенцій на соціально-економічний розвиток окремих територій між 1161 об'єктами у різних регіонах України.

"Найбільша сума коштів пов'язана з медичними та освітніми установами, найменша спрямована на ремонти доріг і соціально-культурну сферу. Найбільше грошей направлено у Дніпропетровську, Одеську і Харківську області, а також місто Київ", — пояснили в "Опорі".

Зокрема, Харківській області дісталося 109,84 мільйона гривень субвенції, Дніпропетровській — 160 мільйонів, Чернівецькій — 40 мільйонів, Сумській — 42 мільйони гривень.

З округів найбільше субвенцій отримав 198-й округ Сергія Рудика ( "За майбутнє") — 40 субвенцій, для 31 округів коштів не виділили.

Всього у Харківську область направили 84 субвенції. За кількістю розподілених субвенцій регіони розташувалися так: Волинська область (108 субвенцій, одна — 460 тисяч гривень), Харківська (84 субвенції), Львівська та Миколаївська (по 78), Черкаська (65).

Водночас Закарпатській області дали 22 субвенції, Донецькій — шість, Луганській — чотири.

У "Опорі" підрахували, що серед 122 округів членів партії "Слуга народу" без субвенцій залишилися округи, які представляють Анатолій Драбовський (Вінницька область), Вікторія Кінзбурська (Харківська область), Олексій Леонов (Одеська область), Сергій Бунін (Київська область) , Максим Бужанський, Олександр Трухін, Сергій Демченко і Юрій Мисягін (Дніпропетровська область).

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.