Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

06 квітня, 2021 - 15:51

Харківська область через два дні може опинитися в "червоній" зоні

Зараз регіон знаходиться в "помаранчевій" зоні карантину.

Харківська область через два дні може опинитися в "червоній" зоні карантину. Про це повідомив заступник голови ХОДА Михайло Черняк. Регіон опиниться в "червоній" зоні, якщо ще протягом двох днів буде перевищувати встановлені МОЗ норми.

"Сьогодні перший день, коли офіційно ми відповідаємо "червоній" зоні. Сьогодні надходять пацієнти до лікарні у важкому стані ... Якщо два дні пройде і буде "червона" зона, скличемо КТЕБ (комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій — ред.)", — сказав Черняк.

У ХОДА впевнені, що карантинне зонування "стимулює людей до самодисципліни".

"Давайте подивимося на вулицю — чи  всі дотримуються маскового режиму, звертаються до лікарні. Мені телефонують щодня: куди звертатися, я не можу дихати. Що стосується зональності, це якимось чином стимулює людей, коли закриваються кафе, ресторани, навчання закінчується в школах. Кожен думає, що його це не торкнеться. Люди хворіють і втретє. Ми не можемо все кинути напризволяще. Весь світ страждає від цієї хвороби", — резюмував заступник голови ОДА.

Нагадаємо, за даними Міністерства охорони здоров'я України, на 6 квітня в Харківській області перевищено показник для визначення регіонів зі значним поширенням коронавірусу. Коефіцієнт виявлення випадків інфікування 5 квітня становив 20,5% при нормі менше або дорівнює 20%.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.