Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

18 червня, 2021 - 13:35

Харківська міськрада збереться на позачергову сесію для одного питання

Фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today
Сесія міськради призначена на середу.

На сесії міськради встановлять розмір орендної плати на землю.

У середу 23 червня о 12:00 в сесійній залі Харківської міської ради (площа Конституції, 7) відбудеться п'ята позачергова сесія міськради восьмого скликання. Депутати розглянуть одне питання і блок "Різне". Про це повідомили на сайті Харківської міськради з посиланням на відповідне розпорядження секретаря міськради Ігоря Терехова.

Першим і єдиним питанням стало затвердження положення про порядок визначення розмірів орендної плати при укладанні договорів оренди землі в Харкові. Доповідати суть питання буде директор Департаменту територіального контролю і земельних відносин Олексій Калина.

Як писав KHARKIV Today, в Харкові знизять ставки на оренду землі. Орендна плата на землю для обслуговування адміністративних або офісних будівель складе 6% (зараз 8%), для об'єктів громадського харчування, парковок і складів — 5%. Орендна плата буде пропорційно залежати від розміру земельної ділянки.

Крім того, в міськраді повідомили, що підприємці будуть плавно переходити до нових ставок за землю. Зміни візьмуть до 1 липня, в силу вони вступлять з 1 січня 2022 року.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.