Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

03 березня, 2021 - 14:44

Харківська міськрада витратить на чай 50 000 гривень

Чайні набори департаментам міськради повинні привезти до кінця року.

Всього замовили 80 чайних наборів, вартість одного склала 600 гривень.

Харківська міська рада купила подарункові набори чаю за 48 150 гривень. Це стало відомо з тендеру, опублікованого на сайті державних закупівель ProZorro.

Договір про постачання 80 подарункових наборів чаю міськрада уклала 23 лютого з фірмою підприємця Катериною Гайдай. Один подарунковий набір чаю обійшовся в 601 гривню і 87 копійок. Що входить до набору, не вказано.

Чай повинні привезти за адресою: вулиця Сумська, 64. Термін поставки — до 10 грудня 2021 року.

Відзначимо, за цією адресою розташовані департаменти освіти, соціальної політики, охорони здоров'я, культури, департамент у справах сім'ї, молоді та спорту, по роботі з громадськими об'єднаннями Харківської міської ради.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хто отримає півмільйона гривень за піар Харківської міськради в 2021 році

Згідно з даними You control, фірма Катерини Гайдай зареєстрована в 2018 році. Основний вид діяльності фірми — діяльність агентів з торгівлі товарами широкого асортименту. З інших видів діяльності зазначено неспеціалізовану оптову торгівлю продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами, а також електро- і побутовими товарами.

На сайті ProZorro є три тендери, які виграла фірма Катерини Гайдай (сюди входить останній — на постачання чаю міськраді). Решта — про постачання медичного обладнання та швидкозшивачів.

У грудні 2020 року фірма уклала договір з Харківською міською поліклінікою №11 про постачання електрокардіографів і фетального кардіографічного монітора на 134 200 гривень.

У тому ж місяці Харківський національний університет ім. В. Н. Каразіна купив у цієї фірми швидкозшивачі на суму 4 764,70 гривні.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.