Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківська міськрада скасує деякі податки та реорганізує пологовий будинок

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Депутати зберуться на позачергову сесію.

На сесії ухвалять питання про пільги, реорганізацію пологового будинку, звільнять депутата та призначать заступника мера.

У вівторок 30 квітня пройде позачергова XXV сесія Харківської міської ради VIII скликання. Відповідне розпорядження підписав мер Харкова Ігор Терехов.

У порядку денному 27 питань і блок "Різне". Зокрема, депутати внесуть зміни у рішення від 22 листопада минулого року про бюджет громади на 2024 рік, програми економічного та соціального розвитку Харкова на цей рік, структури виконавчих органів.

Одне з питань стосується пільг щодо місцевих податків. Зазначимо, 27 квітня мер Харкова Ігор Терехов повідомив, що на найближчій сесії міськради ухвалять рішення щодо скасування податку на землю, аби підтримати харківський бізнес.

"У нас відбудеться на наступному тижні у вівторок сесія міської ради, де ми приймемо безпрецедентне рішення щодо того, що скасуємо плату за землю та інші податки, які йдуть до місцевого бюджету для того, щоб бізнес залишався в Харкові, щоб полегшити умови роботи бізнесу", — сказав Терехов в ефірі національного телемарафону.

Також на сесії затвердять заступника Ігорю Терехову та достроково припинять повноваження депутата, розглянуть питання підтримки суб'єктів господарювання під час війни, реорганізують комунальне некомерційне підприємство "Міський пологовий будинок №1 — його приєднають до Харківської клінічної лікарні швидкої та невідкладної медичної допомоги ім. професора Мещанінова.

Декілька питань стосується землі — розроблення документації із землеустрою, поновлення договорів оренди землі, проведення інвентаризації земель, надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок. Крім того, у переліку є питання щодо перейменування закладів культури комунальної власності та затвердження правил утримання домашніх тварин у Харкові.

Як писав KHARKIV Today, у листопаді минулого року Харківська міськрада приєднала пологовий будинок №2 і лікарню №14 до багатопрофільної лікарні №17. У міськраді пояснили, що усі пологові будинки та монопрофільні лікарні приєднуватимуть до багатопрофільних лікарень, оскільки цього вимагає медична реформа.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.