Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

02 березня, 2021 - 13:26

Харківська міськрада шукає турагентів на чотири мільйони гривень

Департамент міжнародного співробітництва оголосив тендер.

Турагентство повинно буде знайти готелі, транспорт і ресторани для міжнародних делегацій.

Департамент міжнародного співробітництва Харківської міської ради замовляє комплексну послугу з обслуговування національних і міжнародних заходів за 4 300 000 гривень. Відповідний тендер опублікований на сайті державних закупівель ProZorro.

Аукціон призначений на 17 березня, туристичні послуги потрібні будуть до кінця 2021 року. До переліку вимог входить обслуговування національних і міжнародних заходів, проживання, харчування, транспортне обслуговування, конференц-сервіс, письмовий та / або усний переклад, екскурсії.

Як зазначено в документації, обслуговування буде залежати від представницького рівня учасників заходу, норм і правил міжнародного і державного протоколу. Буде дві категорії обслуговування — високий рівень і середній.

Високий передбачає проживання в готелях класу "п'ять зірок" в номерах типу стандарт і / або напівлюкс. Знаходитись готелі повинні в Харкові. Одночасно може знадобитися розміщення не менше 40 людей в одному готелі.

Середній рівень обслуговування передбачає проживання в готелях рівня "чотири зірки" або "три зірки".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хто отримає півмільйона гривень за піар Харківської міськради в 2021 році

Також турагентство повинно буде знайти ресторани і кафе з досвідом організації прийомів "іноземних гостей відповідного рівня". Замовник може зажадати організувати і провести прийом, презентацію за участю не менше ста іноземних гостей.

Ще одна вимога до турагенції — забезпечення транспортом. Як зазначив замовник, рівень і кількість осіб в делегаціях під час кожного окремого заходу буде різною, тому учасник відкритих торгів повинен забезпечувати перевезення як невеликих груп (до семи осіб), так і великих (не менше 40 осіб в одному транспорті). Департамент вимагає, щоб транспорт був у належному технічному стані, чистим, водії — охайними.

Для екскурсій потрібно запропонувати як мінімум вісім варіантів маршрутів по Харкову. Супроводжувати делегацію на екскурсіях будуть професійні гіди зі знанням іноземної мови, для деяких гостей може знадобитися індивідуальний гід.

У разі надання неякісної або несвоєчасної послуги турагенції доведеться заплатити штраф у розмірі 20% від вартості робіт за договором.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.