Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківська міськрада оплатить обіди дітей у метро

Фото: KHARKIV Today.
Понад 1000 дітей у метро щодня отримують ланчбокс із бургером і сік.

Місто дало гроші на харчування, проїзд і роботу комунального підприємства.

6 вересня на сесії Харківської міської ради ухвалили рішення про внесення змін до бюджету громади на 2023 рік. Зміни передбачають, зокрема, виділення додаткових 17 мільйонів гривень на харчування учнів у метро та людей, які перебувають під тимчасовим соцзахистом, і 83,9 мільйона гривень, аби покрити безкоштовний проїзд у транспорті Харкова. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Бургери, обійми, потяги на перервах. Як харківські діти навчаються у метрошколі

"Це [внесення змін у бюджет — ред.] обумовлено необхідністю фінансування заходів, пов'язаних з організацією навчального процесу та підготовкою міста до опалювального сезону", — пояснили у департаменті бюджету та фінансів Харківської міської ради.

На оплату природного газу та електрики комунальному підприємству "Харківські тепломережі" дадуть 100 мільйонів гривень. Ще понад 131 мільйон гривень спрямують на проведення капітального та поточного ремонту об'єктів теплопостачання та водозабезпечення. Для заходів із підвищення рівня цивільного захисту населення передбачили 10,5 мільйона гривень.

Як писав KHARKIV Today, сьогодні, 6 вересня, у Харківській міськраді проходила позачергова сесія. Депутати розглядали питання про бюджет та паркування.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.