Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківська філармонія запрошує на перші концерти

Ілюстративне фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
У квітні відбудеться три концерти.

Харківська філармонія запрошує на перші з початку війни концерти.

Вони відбудуться у квітні. Відвідувачі, які придбали білети ще до війни, зможуть їх зараз обміняти на нові концерти. Про це повідомили на сторінці філармонії у Facebook.

"Усі придбані до 24 лютого 2022 року квитки є дійсними безстроково. Ви можете обміняти їх зараз на ті концерти, що будуть у квітні, або ж зберігати на майбутні заходи Філармонії. Ціна старих квитків є сумою, на яку ви можете обміняти на нові", — пояснили у філармонії.

Перший концерт запланований на 8 квітня. Програма під назвою "Героїчний орган" - про протиборство темних і світлих сил, "де світло завжди перемагає". Лунатимуть твори композиторів різних епох.

У неділю 16 квітня філармонія запрошує на "Великодній концерт" органної музики. Організатори обіцяють слухачам виконання світлої та сповненої віри й надії музики. У програмі — твори Йоганна Баха, Петра Ебена, Ференца Ліста та інших.

У суботу 29 квітня відбудеться "Квітнева фантазія", де звучатимуть популярні композиції, а також твори композиторів України та світу.

Білети на всі три концерти коштують від 80 до 150 гривень. Дізнатися інформацію щодо обміну білетів можна за номерами телефонів: 050-400-48-08, 067-31-66-300 (із 11:00 до 18:00).

Каса Харківської філармонії працюватиме так:

  • 8 квітня — з 14:00 до 16:15
  • 16 квітня — з 14:00 до 16:15
  • 29 квітня — з 14:00 до 16:15

Також замовити квитки можна онлайн за посиланням тут.

Як писав KHARKIV Today, 26 березня артисти харківського театру опери та балету вперше з початку війни виступили на великій сцені.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.