Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківська бригада провела контратаку на Сватівському напрямку

Скрін: ДПСУ
92 бригада відбила атаку ворога та просунулась вперед.

Бійці 92 ОМБр імені кошового отамана Івана Сірка відбили ворога на 400 метрів. 

Ситуація на Східному напрямку ускладнюється, але на окремих ділянках фронту є просування Сил оборони України, — повідомили у Міноборони України. 

"Ворог, посиливши свої угруповання штурмовими загонами "Шторм Z", які складаються з вʼязнів, підготовлених для штурмових дій в спеціальних таборах, перейшов до ведення наступальних дій в районах Максютівка, Новоселівське, Куземівка, Макіївка, Белогорівка, Спірне, намагаючись прорвати оборону наших військ і розвинути наступ. Бої в цих районах тривають майже цілодобово", — йдеться в повідомленні.

Один з районів бойових дій, де захисники тримають оборону, відвідав командувач Сухопутних військ ЗСУ генерал-полковник Олександр Сирський. Він зокрема відзначив успішні дії бійців 92 бригади. 

"З командирами підрозділів ми розробили та реалізуємо нові підходи і бачення найскорішого досягнення успіху на окремих ділянках фронту. Кожні такі дії потребують ретельного планування, кропіткої підготовки військовослужбовців для їх практичного виконання, тобто узгоджених дій штабів та підрозділів для успішного виконання бойових завдань. Тоді навіть чисельна перевага не допомагає ворогу. Як приклад, хочу відмітити роботу підрозділу 92-ї окремої механізованої бригади, який не лише відбив атаку ворога на Сватівському напрямку, але й успішно контратакував і на його "плечах" просунувся вперед на 400 метрів", — розповів Олександр Сирський.

Як писав KHARKIV Today, харківська бригада допомогла знищити 12 місць дислокації окупантів

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.