Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківщині потрібні 1500 саперів

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Регіону не вистачає машин розмінування.

Щоб прискорити розмінування деокупованих населених пунктів регіону, потрібно більше саперів.

На даний момент територію Харківської області обстежують на наявність вибухонебезпечних предметів 543 сапери у складі 138 розрахунків. Це фахівці Держслужби України з надзвичайних ситуацій, Державної спеціальної служби транспорту та Нацполіції. Також працюють десять машин розмінування від ДСНС. Проте для того, щоб прискорити темпи розмінування, потрібно утричі більше людей, ще 1500 саперів. Про це пише "Укрінформ" із посиланням на начальника Харківської обласної військової адміністрації Олега Синєгубова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Безпілотна машина для розмінування підірвалася у Харківській області

"Для прискорення розмінування деокупованих територій потрібно ще 300 груп, це 1500 фахівців. Ми готові їх прийняти. Також потрібно ще 20 машин механічного розмінування", — сказав Синєгубов під час засідання Регіонального офісу міжнародного співробітництва.

Як писав KHARKIV Today, цього року у Харківській області планують розмінувати 180 000 із 570 000 гектарів забруднених вибухонебезпечними предметами земель, що складає третину. У першу чергу обстежують землі з критичною та житловою інфраструктурою.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.