Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківщина отримала субвенцію на зарплати учителям

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
З державного бюджету дали майже 400 мільйонів гривень.

Постійна комісія з питань бюджету Харківської обласної ради підтримала розподіл коштів державної субвенції у сумі 514 мільйонів гривень. Тепер рішення мають ухвалити депутати на сесії.

На зарплати педагогам планують спрямувати 387 мільйонів гривень. Ще 127 мільйонів гривень субвенції отримають громади на інклюзивно-ресурсні центри та видатки приватних шкіл. Про це повідомили на офіційній сторінці Харківської облради у Facebook.

"Розпорядником 514 мільйонів гривень пропонується призначити департамент науки й освіти ХОВА. Ці кошти будуть спрямовані на оплату праці педагогічних працівників закладів загальної та середньої освіти, закладів професійно-технічної освіти, закладів фахової передвищої освіти в сумі 387 млн грн, а також у вигляді субвенції громадам на загальну суму 127 млн грн, з яких на інклюзивно-ресурсні центри 61 млн грн, решта — на видатки на приватні школи", — розповіли у Харківській облраді з посиланням на директора департаменту фінансів ХОВА Сергія Овсяннікова.

За інформацією директора департаменту науки та освіти ХОВА Олексія Літвінова, на сьогодні всі школи Харківської області працюють в дистанційному режимі.

Як писав KHARKIV Today, 11 січня під час візиту у Харків міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет повідомив, що Харківська область отримає одну з найбільших субвенцій — 4 мільярди 316 мільйонів гривень.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.