Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

"Харківобленерго" отримало допомогу від Червоного Хреста

Фото: Харківобленерго/Facebook
1
9 трансформаторів вже доправили до Чугуєва.

АТ "Харківобленерго" отримало трансформатори та бурильно-кранове устаткування від Місії Міжнародного комітету Червоного Хреста. 

Обладнання вкрай необхідне для відновлення електропостачання на деокупованих територіях Харківської області та у населених пунктах, які найбільше постраждали під час бойових дій.

"Через ворожі обстріли в регіоні було пошкоджено тисячі трансформаторних підстанцій та сотні повітряних ліній різного рівня напруги. Унаслідок цих руйнацій наші споживачі, на жаль, постійно стикаються з проблемою відсутності електропостачання. Ми звернулися до Міжнародного Комітету Червоного Хреста з проханням допомогти з обладнанням, і нас було почуто", — зазначили в АТ "Харківобленерго".

Енергетики отримали 29 трансформаторів потужністю 100, 160, 250 та 400 кВА. Дев’ять з них доправили до Чугуївського району електричних мереж (РЕМ).

1
Бурильно-кранове устаткування від Червоного Хреста. Фото: Харківобленерго/Facebook

Також у "Харківобленерго" з’явилась бурильно-кранова машина БКУ-1МК-Т на базі трактора ХТА-200. Це устаткування, що використовується для встановлення електричних опор, також передадуть до одного з РЕМів, який займається відновленням електропостачання на деокупованих територіях, — повідомили в компанії.

Як писав KHARKIV Today, світло у Харківській області можуть вимикати більше, ніж на три години

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.