Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

"Харківгаз" звинувачує "Нафтогаз України" у спробі рейдерського захоплення

Ілюстративне фото: АТ "Харківгаз"
За інформацією "Харківгазу", була спроба провести збори акціонерів.

Компанія "Харківгаз" заявила про спробу рейдерського захоплення.

За інформацією "Харківгазу", представники державної компанії "Нафтогаз України" намагалися провести збори акціонерів у незаконний спосіб для того, щоб змінити голову й членів правління компанії "Харківгаз".

"Ці дії є продовженням пролобійованої "Нафтогазом" фіктивної справи Державного бюро розслідувань щодо плати за користування газорозподільними мережами, яка не має юридичних перспектив. І немає жодного відношення до корпоративних прав власності на АТ "Харківгаз", — сказано у повідомленні "Харківгазу" на офіційній сторінці у Facebook.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Нафтогаз" очолив колишній міністр з Харкова

У "Харківгазі" звернулися до міжнародних партнерів, представництв Євросоюзу в Україні, представників посольств Великобританії, США, Європейського банку реконструкції та розвитку, Міжнародного валютного фонду, Світового банку й Секретаріату енергетичного співтовариства, аби вони звернули увагу на спробу рейдерського захоплення з боку "Нафтогазу".

Також у компанії зазначили, що будь-яких змін в правлінні "Харківгаз" не проводило, спроби рейдерського захоплення підприємства критичної інфраструктури можуть призвести до дестабілізації ситуації на Харківщині.

"АТ "Харківгаз" попереджає, що втручання в роботу підприємства критичної інфраструктури, яке відповідає за газопостачання для більш ніж 400 тисяч домогосподарств Харківської області, може поставити під загрозу постачання газу споживачам під час опалювального сезону", — зауважили в компанії.

Зазначимо, збитки "Харківгазу" від війни складають близько чотирьох мільярдів гривень. На сьогодні розподіл газу відновлений у 164 000 домогосподарств у Харківській області, в тому числі на звільнених територіях.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.