Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харків закупить апарати ШВЛ для опорних лікарень

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Устаткування отримають дві опорні лікарні.

Рішення про виділення коштів для двох опорних міських лікарень прийняли незважаючи на вихід області з "червоної" зони епіднебезпеки. Про це повідомив секретар Харківської міськради Ігор Терехов.

Кілька десятків мільйонів гривень виділили на закупівлю апаратів штучної вентиляції легенів і додаткове обладнання для ліжко-місць в Харківській міській клінічній багатопрофільній лікарні №17 та Харківській міській багатопрофільній лікарні №25. Про це розповів Ігор Терехов.

"Для нас це не привід розслаблятися [вихід регіону з "червоної" зони — ред.]. Навпаки. Ми по максимуму використовуємо можливості для того, щоб краще підготувати наших медиків до боротьби з коронавирусною інфекцією і забезпечити лікарні всім необхідним обладнанням", — зазначив Ігор Терехов.

Додаткові кошти також направлять на закупівлю кисню і ремонтні роботи в будівлях лікарень.

Як писав KHARKIV Today, 20 квітня у відремонтованому травматологічному дитячому відділенні міської лікарні №17 розгорнули 30 додаткових місць для пацієнтів з COVID-19. Відділення почало працювати без так званого "ковідного пакету", але необхідні документи на той момент вже знаходилися на розгляді в Національній службі здоров'я України.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.