Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харків візьме мільярд гривень у кредит для підготовки до зими

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
До початку опалювального сезону потрібно закупити обладнання.

Місто хоче взяти позику 25 мільйонів євро.

Харків продовжує готуватися до опалювального сезону. Через масовані російські атаки по енергетичних об'єктах місто залишилося майже без генерації електроенергії, тому треба якомога швидше закупити енергетичне обладнання.

"Ми не можемо входити в зиму з такою системою енергозабезпечення, бо від цього залежить надання всіх інших комунальних послуг. Ситуація дуже серйозна, тому інвестиції в енергетичну галузь потрібні вже зараз", — сказав мер Харкова Ігор Терехов.

Закупляти обладнання будуть за гроші з бюджету міста та державної субвенції. Також найближчим часом місто планує підписати угоду з Європейським банком реконструкції та розвитку, за якою йому нададуть 25 мільйонів євро для підготовки до зими. За словами мера, підготовка триває майже цілодобово.

"Ми працюємо практично цілодобово, адже нам потрібно перезапустити всі системи енерго-, водо- та теплопостачання. І на все це ми маємо лише кілька місяців", — зазначив Терехов.

Як писав KHARKIV Today, раніше Ігор Терехов повідомляв, що Харків бронює по світу обладнання для опалювального сезону. Місто забронювало у світових виробників когенераційні установки (це комплекс обладнання, що працює за способом комбінованого виробництва електричної та теплової енергії) та хоче хоча би частково децентралізувати систему опалення.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.