Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харків купить саджанців дерев на чотири мільйони гривень

"Харківзеленбуд" шукає постачальника саджанців дерев.

У Харкові висадять клени, магнолії, вишні та берези. За один саджанець дерева заплатять більше п'яти тисяч гривень.

Спеціалізоване комунальне підприємство "Харківзеленбуд" планує купити дерев різних порід на 4 000 000 гривень. Відповідний тендер опублікований на сайті державних закупівель ProZorro.

Згідно з документацією, всього придбають 775 штук саджанців дерев 25 видів. Тож, вартість одного саджанця дерева складе 5161 гривню. Найбільше замовляють саджанців червоного клена — 112 штук і лише по два саджанця — магнолії лілієквіткова і магнолія "Суланжа".

Зокрема, замовлять клен сірий, сріблястий і червоний, повислу березу, вербу золотоволосисту і хеменомелесовидну, вишню підшерстну і черешню, дуб болотний, липу європейську, магнолію, платан іспанський, сосну гірську, сумах оленерогий і ялину колючу.

Замовник просить, щоб саджанці дерев відповідали умовам міста, у них були визрілі бруньки і задерев'янілі пагони, розвинена, здорова, симетрична крона. На саджанцях не може бути механічних пошкоджень, хвороб і шкідників.

Аукціон запланований на 11 травня. Поставлять саджанці дерев до 31 грудня 2021 року.

Як писав KHARKIV Today, раніше департамент житлово-комунального господарства Харківської міської ради замовив саджанців багаторічних дерев і чагарників на 2 200 000 гривень. Тоді купили адамове дерево, горобину, тую, ялівець і форзицію.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.