Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харків хоче закупити міні-машини для пожежних

Фото: Харьковский горсовет
Кошти виділять з міського бюджету.

Міні-машини використовуватимуть для гасіння пожеж у центрі Харкова.

Для рятувальників Київського районного відділення Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Харківській області куплять невеликі пожежні машини. Гроші закладуть при формуванні бюджету на наступний рік. Про це повідомили у Харківській міській раді з посиланням на секретаря міськради Ігоря Терехова.

"Я дуже хочу, щоб наша співпраця була результативною. Сьогодні ми обговорювали, що вам необхідні невеликі пожежні машини. Ви працюєте у центральній частині міста. Це і вузькі вулиці, і припарковані на узбіччях машини, які ускладнюють проїзд великого пожежного транспорту. Я розумію, наскільки це важливо, тому в цьому питанні місто надасть підтримку", — сказав Терехов.

У Харківській міськраді зазначили: з початку року рятувальники підрозділу Київського районного відділення ГУ ДГСНС у Харківській області зробили 460 виїздів, з них 200 припало на гасіння пожеж.

Як писав KHARKIV Today, наприкінці 2020 року харківські рятувальники отримали спеціальні аварійно-рятувальні машини (САСМ-Л) Ford Ranger. Автомобілі відправили до Богодухівського, Куп'янського і Чугуївського районів.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.