Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Керівника "Блоку Кернеса" викликають до НАПК за порушення фінансової звітності

Національне агентство з питань запобігання корупції викликало Тетяну Чечетову-Терашвілі.

У другому кварталі 2020 року "Блок Кернеса" вчасно не відзвітував про фінанси.

1 квітня голову політичної партії "Блок Кернеса — Успішний Харків" Тетяну Чечетову-Терашвілі викликають для дачі пояснень до Національного агентства з питань запобігання корупції.

"Представники політичних партій запрошуються, щоб з'ясувати обставини можливих порушень порядку надання фінансової звітності", — пояснили в НАПК.

Відзначимо, на сторінці моніторингу діяльності НАПК зазначено, що підставою для виклику Чечетової-Терашвілі стало порушення встановленого порядку або термінів подання звіту політичної партії про майно, доходи та зобов'язання фінансового характеру, подання звіту, оформленого з порушенням встановлених вимог (другий квартал 2020 року). Викликає до НАПК голову "Блоку Кернеса" департамент запобігання політичній корупції.

Крім Чечетової-Терашвілі, до НАПК викликають з цього ж питання Олега Бриндака ( "Довіряй ділам", Одеса), Андрія Балогу ( "Команда Андрія Балоги", Закарпаття), Олександра Касянюка ( "Опозиційний блок"), Лідію Шевченко ( "Нова демократія ", Київ), Сергія Двірка (" Важливий кожен "), Валерія Сергачова (" Київська Русь ") і Валентина Зубова (" Народно-трудовий союз України ", Київ).

У НАПК відзначили, що перед публічним оприлюднення інформації зазначеним представникам політичних партій направили офіційний лист.

Як писав KHARKIV Today, на керівника "Блоку Світличної" склали три протоколи за порушення.

На керівника партії і помічницю нардепа Юлії Світличної — Вікторію Шаповал склали три адміністративні протоколи через фінансові порушення. Як повідомили в НАПК, "Блок Світличної" порушив порядок подачі фінансового звіту за перший і другий квартали 2020 року.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.