Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Карантинний показник у Харківській області перевищений вчетверо

Фото: KHARKIV Today
Харківська область поки знаходиться у "жовтій" зоні епіднебезпеки.

На 26 вересня у Харківській області перевищені два карантинних показники — рівень захворюваності на коронавірус і динаміка рівня госпіталізацій.

При нормі менше 75 на 100 тисяч населення рівень захворюваності у Харківській області становить 301 (перевищення у чотири рази). Динаміка рівня госпіталізацій враховується за останні три дні. У Харківській області перевищення фіксували 23 вересня — 54,5% (норма — менше або дорівнює 50%), решта два дні показник відповідав нормі — 44,5% і 46,4%. Дані опубліковані на сайті Міністерства охорони здоров'я України.

Рівень епідемічної небезпеки визначають по шести індикаторах. У Харківській області з шести критеріїв чотири нормі поки відповідають. Це — коефіцієнт виявлення випадків інфікування, охоплення тестуванням, рівень госпіталізацій і завантаженість ліжок з киснем.

Загалом в Україні на сьогоднішній день рівень захворюваності на коронавірус не перевищений лише у Закарпатській та Кіровоградській областях. Динаміка рівня госпіталізацій виходить за межі норми у десяти регіонах.

Як писав KHARKIV Today, Державна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняла рішення про встановлення "жовтої" зони в усіх регіонах України 21 вересня на позачерговому засіданні. Обмеження "жовтої" зони почали діяти з 00:00 23 вересня.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.