Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Карантинний показник у Харківській області перевищений у 3,5 раза

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
У всіх регіонах України введена "жовта" зона епіднебезпеки.

На 24 вересня у Харківській області перевищені два карантинних показники — рівень захворюваності на коронавірус і динаміка рівня госпіталізацій.

Рівень захворюваності у Харківській області становить 262 на 100 тисяч населення при нормі менше 75 (перевищення у 3,5 раза). Динаміка рівня госпіталізацій протягом трьох останніх днів дорівнювала 70%, 62,4% і 54,5%, коли норма становить менше або дорівнює 50%. Відповідні дані опубліковані на сайті Міністерства охорони здоров'я України.

У таблиці Міністерства охорони здоров'я Харківська область забарвлена ​​в оранжевий колір. Сьогодні рівень захворюваності на коронавірус перевищений в усіх регіонах, крім Закарпатської та Кіровоградської областей. Рівень госпіталізації не відповідає нормі в 11 регіонах.

Як писав KHARKIV Today, Державна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняла рішення про встановлення "жовтої" зони в усіх регіонах України 21 вересня на позачерговому засіданні. Обмеження "жовтої" зони почали діяти з 00:00 23 вересня.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.