Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Карантин у Харківській області не посилять

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
В Україні погіршується епідемічна ситуація.

Поки не йдеться про посилення адаптивного карантину у Харківській області.

Найбільш небезпечна епідемічна ситуація зараз у Чернівецькій, Львівській та Вінницькій областях, там можуть посилити адаптивний карантин. Про це повідомив голова комітету Верховної Ради з питань здоров'я нації, медичної допомоги і медичного страхування Михайло Радуцький на погоджувальній раді парламенту, передає "Українська правда". 

Ситуація епідемічна дійсно у країні погіршується. Ми не єдина країна, це загалом ситуація у світі. Ми вже забули про карантин ... Сьогодні країна наближається до "жовтої" зони. "Помаранчева" і "червона" зони будуть адаптовані лише у тих областях, де є проблема. Найнебезпечніші сьогодні у плані епідемії три області: Буковина, Львівська область і Вінницька область. Там, найімовірніше, буде змінюватися колір обмежень. Але поки говорити про якесь посилення обмежень загалом у країні рано", — розповів Радуцький.

Водночас, за даними Міністерства охорони здоров'я, дві області вже три дні поспіль не відповідають "зеленій" зоні щодо динаміки рівня госпіталізацій — Львівська та Луганська.

Рівень захворюваності станом на 6 вересня найбільше перевищено у Чернівецькій і Луганській областях і Києві. Також вище встановленого порогу рівень захворюваності у Херсонській, Тернопільській та Харківській областях.

Нагадаємо, упродовж місяця у Харківській області рівень захворюваності на коронавірус зріс втричі .

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.