Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Кандидат у мери Харкова вимагає від виборчкому перерахувати голоси

Єдиний кандидат прийшов під стіни виборчкому.

Костянтин Немічев з'ясовує, чому на дільницях могли допустити фальсифікації і там, де виявили порушення, вимагає перерахувати голоси.

О 17.00 під будівлю Харківської міської територіальної виборчої комісії прийшов єдиний кандидат від проукраїнських сил, 25-річний голова харківського Нацкорпусу Костянтин Немічев. З ним прийшов адвокат та двоє довірених осіб. Члени комісії застерегли їх від провокацій та дозволили бути присутніми на засіданні.

"Сьогодні у мережі Інтернет з'явилася інформація завдяки спостерігачам "ОПОРИ" щодо того, що було підроблення протоколу. Тобто, спочатку були в протоколі одні цифри, потім інші. Протягом дня надходила ще інформація з різних дільниць. І, в принципі, ми ті люди, які відстоюватимуть кожен свій голос. Ми зараз приїхали до міськвиборчкому і дізнаватимемося, як так виходить, що у Харкові можуть зірватися вибори. На дільниці спостерігач сфотографував протокол, і потім, коли зачитала голова Комісії цей протокол у районній, називалися інші цифри" — сказав Немічев.

Кандидат у мери Харкова хоче дізнатися у виборчкомі, хто припустився помилки і покарати винних.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харків'яни повідомляють до поліції про порушення на виборах мера і після дня голосування

"Боротимемося. Спочатку звернемося до територіальної комісії, дізнаємося, можливо там некомпетентні люди працюють, можливо, вони не бачать, які там цифри написані у протоколі. Каратимемо за законом. Якщо є порушення, то за нього повинні нести відповідальність", — наголосив Немічев.

На запитання, чи Немічев вимагатиме перерахунку голосів, він відповів: "100%. Йдеться саме про ті дільниці, де ми виявили правопорушення". 

Він заявив про виявлені порушення на дільницях у двох районах Харкова — Основ'янському та Новобаварському.

Раніше KHARKIV Today писав, що "ОПОРА" заявила про можливе перекидання голосів на виборах мера Харкова. Фальсифікацію протоколу підрахунку голосів запідозрили на одній із дільниць Основ'янського району. За включення недостовірних даних до виборчих документів загрожує тюремний термін від 3 до 7 років.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.