Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

06 квітня, 2021 - 13:26

Кандидат від "Слуги Народу" не хоче брати участь у виборах мера Харкова

Фото: Telegram / Алексей Кучер
Ексголова Харківської облдержадміністрації запевняє, що зараз у нього інша мета.

Ексголова Харківської облдержадміністрації Олексій Кучер, який тепер працює в Києві, не хоче знову вступати у мерські перегони.

Голова державної регуляторної служби Олексій Кучер поки не планує брати участь у позачергових виборах Харківського міського голови. Про це він повідомив в ефірі програми "Інформаційний вечір на Simoni".

"Бажання у мене немає такого зараз. У мене зараз інші простори, інша мета на сьогоднішній день. Я досить серйозно заглибився в ці процеси державного управління і все ж центральний орган виконавчої влади — це серйозна відповідальність і є можливість дійсно впливати на багато процесів в даному випадку, пов'язаних з бізнес-середовищем", — пояснив Олексій Кучер.

На його думку, "Слуга Народу" буде висувати свого кандидата в мери, але хто це буде — невідомо.

"Я думаю, що буде прийняте зважене рішення і буде гідний кандидат від партії влади", зважене рішення уточнив колишній голова Харківської облдержадміністрації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НАПК перевіряє декларації колишнього голови Харківської обладміністрації та його команди

Нагадаємо, наприкінці листопада 2020 року президент звільнив Олексія Кучера з посади голови Харківської обласної державної адміністрації. За місяць до цього він програв на виборах мера. Олексій Кучер був кандидатом на цей пост від партії "Слуга Народу". Він набрав голосів менше, ніж Геннадій Кернес і Олександр Фельдман.

На місцевих виборах Олексія Кучера обрали депутатом Харківської міськради від президентської партії, але в січні 2021 року він склав мандат, оскільки очолив Державну регуляторну службу. Замість нього до Харківської міськради зайшов інший депутат

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.