Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Кабмін надав Харківській області ще 20 мільйонів гривень на дрова

Фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today
На засіданні Уряду перерозподілили кошти.

Харківщина отримала гроші від Сумської області, яка не використала субвенцію.

29 листопада Кабінет міністрів України ухвалив рішення про перерозподіл 20 мільйонів гривень субвенції для придбання Харківською обласною військовою адміністрацією дров. Про це повідомили у Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

"Перерозподіл коштів здійснено за рахунок невикористаної субвенції Сумською ОВА. Відповідна пропозиція Сумської обласної військової адміністрації була підтримана на нараді під головуванням Віцепрем'єрки Ірини Верещук", — розповіли у Мінреінтеграції.

Станом на кінець листопада Миколаївська та Херсонська обласні військові адміністрації, а також громади Харківської, Чернігівської, Дніпропетровської, Сумської й Донецької областей уклали всі договори з лісгоспами щодо закупівлі дров та розпочали доставку мешканцям.

Нагадаємо, Кабмін затвердив розподіл 563 мільйонів гривень субвенції для забезпечення дровами  мешканців прифронтових територій України на початку жовтня.

Як писав KHARKIV Today, Харківська область отримала  66,6 мільйона гривень на закупівлю та доставку дров споживачам.

Наприкінці жовтня визначили обсяги дров у громадах Харківської області. Найбільше дров потребували жителі Богодухівського району — понад 52 000 домогосподарств, найменшу потребу заявили в Лозівському районі — 3622 домогосподарства.

23 листопада голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов повідомив, що область звертатиметься за субвенцією для закупівлі дров, а також до інших областей — із проханням заготовляти для Харківщини паливну деревину, оскільки лісгоспи Харківщини самостійно не можуть перекрити потребу у деревині.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.