Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківська область проситиме дрова у сусідів

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Лісгоспи Харківщини самостійно не можуть перекрити потребу у деревині.

Кабмін виділив Харківській області на безоплатні дрова понад 66 мільйонів гривень, субвенцію розподілили по громадах. Кошти перерахували на рахунки 51 із 55 громад.

Для жителів деокупованих територій Харківської області необхідно близько 169 000 кубометрів дров. Однак лісгоспи на Харківщині не можуть виконати замовлення, тому по допомогу звертатимуться до інших регіонів. Про це повідомили у Харківській обласній військовій адміністрації.

"Ми будемо звертатися не лише за субвенцією, тому що ми розуміємо — самостійно наші лісгоспи перекрити цю потребу фізично не можуть, вже зараз у них є напруга щодо виконання цього замовлення. Тому будемо звертатися до інших областей та пропонувати заготовляти для нас цю паливну деревину", — пояснив голова ХОВА Олег Синєгубов.

За словами директора департаменту захисту довкілля та природокористування ХОВА Андрія Нерети, доставка дров до тергромад розпочата з 17 листопада. Доставлено 100 кубометрів дров до Богодухова та 32 кубометри — до Краснокутська.

Завершити доставку деревини по Харківській області планують не пізніше 15 грудня. Наразі укладено 49 договорів на закупівлю дров.

Як писав KHARKIV Today, на початку жовтня Кабінет міністрів України виділив 66,6 мільйона гривень на закупівлю та доставку дров споживачам.

Наприкінці жовтня визначили обсяги дров у громадах Харківської області. Найбільше дров потребували жителі Богодухівського району — понад 52 000 домогосподарств, найменшу потребу заявили в Лозівському районі — 3622 домогосподарства.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.