Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Із селища на сході Харківщини вибили окупантів

Фото: wikimedia
Купʼянськ-Вузловий розташований на лівому березі річки Оскіл.

Захисники України продовжують деокупацію Харківської області. 

Про звільнення селища Купʼянськ-Вузловий, яке підпорядковане місту Купʼянськ, у соцмережах повідомив український розвідник. Він додав фото стели у кольорах російського прапора з надписом Купʼянськ, де захисники намалювали тризуб.

Офіційного повідомлення про деокупацію населеного пункту не було, однак у вечірньому зведенні 26 вересня Генеральний штаб Збройних сил України назвав Купʼянськ-Вузловий, як селище, район котрого загарбники обстрілюють із танків, мінометів та ствольної артилерії.

Фото: соцмережі
Фото: соцмережі

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харківська область залишилася найбільш "тривожною" в Україні

Захисники поінформували, що на Слобожанському напрямку від обстрілів ворога потерпають райони населених пунктів Одноробівка (колишній Золочівський, укрупнений Богодухівський район), Ветеринарне (колишній Дергачівський, укрупнений Харківський район), Стрілеча, Глибоке (Харківський район), Гатище (колишній Вовчанський, укрупнений Чугуївський район), Кучерівка, Петропавлівка, Куп’янськ-Вузловий, Сенькове, Кам’янка та Голубівка (Купʼянський район).

За даними Генштабу ЗСУ, українські воїни відбили атаку противника в районі населеного пункту Кам’янка.

Як писав KHARKIV Today, 8 вересня на будівлю Балаклійської міської ради повернули український прапор, про звільнення повідомив Володимир Зеленський, почався "Балаклійський прорив". 10 вересня до Куп'янська зайшли українські захисники. Станом на 16 вересня українська армія звільнила від російських окупантів 421 населений пункт у Харківській області.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.