Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Із селища на Харківщині врятували павичів, курей і кота

Скрин: Порятунок тварин
12 птахів і кота вивезли з Руських Тишків.

Птахи й кіт знаходилися під постійними обстрілами.

12 червня із села Руські Тишки евакуювали чотирьох павичів, вісім декоративних курей і одного пораненого кота. Про це повідомили у громадській організації "Порятунок тварин. Харків".

"Місто є зоною активних бойових дій, де обстріли не вщухають щодня. Дивом нас впустили військові. Перед нашим приїздом в будинок, де ховалася жінка, що нас викликала, прилетів снаряд", — розказали у "Порятунку тварин".

Зараз власниця тварин живе у підвалі, з нею — 30 собак. Представники "Порятунку тварин" привезли собакам запаси корму. Павичі були у відкритому вольєрі під обстрілами. Як відзначають у громадській організації, у вольєр будь-якої хвилини міг потрапити снаряд. На подвір'ї знаходилися й декоративні кури. Поранений кіт сидів просто неба у сусідньому дворі.

Після евакуації павичів передали громадській організації UAnimals, яка забрала їх до Києва. Пораненого кота Тішу відвезли у клініку в Харкові.

кури
Скрін: Порятунок тварин
кіт
Скрін: Порятунок тварин

Як писав KHARKIV Today, українські військові врятували ящірок, які опинилися у тимчасово окупованому селі Руські Тишки Харківської області. Господиня ящірок залишилася у Руських Тишках під час окупації, після визволення села разом із чоловіком змогла вивезти лише частину колекції, врятувати решту попросили українських військових.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.