Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Із початку вересня у Харківській області знищили понад 44 000 мін

Ілюстративне фото: Олександр Гусаров
Гуманітарне розмінування триває.

Через вибухонебезпечний предмет постраждала людина.

Із початку вересня у Харківській області піротехніки знищили понад 44 000 мін. За добу було ліквідовано 64 вибухонебезпечних предметів. Гуманітарне розмінування в регіоні продовжується. Про це повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

В Ізюмському районі вибухову травму отримав 40-річний чоловік. Він наступив на вибухонебезпечний предмет на узбіччі. Чоловік перебуває у середньому стані. Мешканцям Харківщини нагадують про замінування загарбниками територій.

"Укотре просимо жителів не ходити лісосмугами, узбіччями, чагарниками. Це вкрай небезпечно", — зазначив Олег Синєгубов.

За інформацією Головного управління Держслужби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області, за минулу добу піротехніки обстежили близько десяти гектарів території Харківщини, 2,5 кілометра ліній електропередач, 3,3 кілометра автомобільних доріг. Виявили та знешкодили 64 російські міни, вибухівки й боєприпаси.

Із 8 вересня обстежили 1605,6 гектара території, 240 кілометрів автодоріг, 519,7 кілометра ліній електропередач, 154 кілометри залізничних колій і 186 кілометрів газопроводів.

Мешканців Харківщини просять у разі виявлення підозрілого предмета або вибухівки одразу повідомляти до ДСНС за номером телефону — 101.

Як писав KHARKIV Today, 21 листопада у селі Пришиб (Ізюмський район) на міні підірвався чоловік. Він отримав смертельне поранення. Чоловікові було 50 років.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.