Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Житель Харківської області підірвався на міні

Ілюстративне фото: Олександр Гусаров
Чоловік загинув.

За добу піротехніки ліквідували понад 100 вибухонебезпечних предметів.

У селі Пришиб (Ізюмський район) на міні підірвався чоловік. Він отримав смертельне поранення. Чоловікові було 50 років. Про це повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

"Залишається високою мінна небезпека", — зазначив Олег Синєгубов.

За інформацією Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області, за минулу добу на території регіону виявили та знешкодили 122 міни, вибухівки та боєприпаси.

Із 8 вересня сапери обстежили 1543 гектарів території, 231 кілометр доріг, 487 кілометрів ліній електропередач, 153 кілометра залізничних колій та 185 кілометрів газопроводів, де виявили та знешкодили 42 418 вибухонебезпечних предметів.

Жителів Харківщини закликають при виявленні підозрілих предметів негайно телефонувати за номером — 101.

Торкатися таких предметів, пересувати їх, заливати рідиною, засипати ґрунтом або накривати заборонено. Також не можна поряд користуватися засобами радіозв'язку, мобільними телефонами, оскільки вони можуть спровокувати вибух.

Усього по Україні станом на 21 листопада залишається 175 000 квадратних кілометрів небезпечних територій, це — 30% від загальної площі держави. 

Харківщина замінована російськими окупантами найбільше в Україні.

Як писав KHARKIV Today, 13 листопада через підрив на вибухових пристроях постраждали двоє жителів Харківської області — 45-річний чоловік із селища Слатине Дергачівської громади та 54-річний чоловік із села Волохів Яр Чугуївського району.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.